ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΩΝ & ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΟΙ ΩΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΙΝΑΙ:

ΓΙΑ ΤΟΝ 1ο ΚΥΚΛΟ 8:30-10:30

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ 2ο ΚΥΚΛΟ 11:00-13:00

3ο   ΓΕΝΙΚΟ  ΛΥΚΕΙΟ    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
            ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ    ΓΡΑΠΤΩΝ    ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΩΝ  -  ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΩΝ     ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ      ΠΕΡΙΟΔΟΥ   ΜΑΙΟΥ  -  ΙΟΥΝΙΟΥ   2017              
                                                                           
  1η  ΕΒΔΟΜΑΔΑ 2η  ΕΒΔΟΜΑΔΑ 3η  ΕΒΔΟΜΑΔΑ 4η  ΕΒΔΟΜΑΔΑ
ΠΕΜΠΤΗ 11/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 15/5 ΤΡΙΤΗ   16/5 ΤΕΤΑΡΤΗ 17/5 ΠΕΜΠΤΗ  18/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/5 ΤΡΙΤΗ   23/5 ΤΕΤΑΡΤΗ 24/5 ΠΕΜΠΤΗ 25/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 29/5 ΤΡΙΤΗ   30/5 ΤΕΤΑΡΤΗ 31/5 ΠΕΜΠΤΗ 1/6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/6
                              1ος   ΚΥΚΛΟΣ       08.30  -  10.30
ΤΑΞΗ  Α΄ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΑΛΓΕΒΡΑ ΑΓΓΛΙΚΑ  ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ   ΧΗΜΕΙΑ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ    ΒΙΟΛΟΓΙΑ   ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ   ΦΥΣΙΚΗ  ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
ΣΠΕΤΣΙΩΤΟΥ  ΠΙΛΑΤΗ   ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ  ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΣΑΜΑΡΑ ΚΑΡΔΑΣΗ ΜΑΡΑ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΓΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΡΑΚΩΤΟΥ ΛΟΓΟΘΕΤΗ  ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ  ΤΣΙΜΠΛΗ  ΚΩΣΤΟΛΙΑ   ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΜΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΓΑΛΗΣ   ΚΡΟΝΤΗΡΗΣ  ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ   ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΚΩΣΤΟΛΙΑ ΠΙΛΑΤΗ ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ   ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΣ ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΤΙΝΟΥ  
ΤΑΞΗ  Β΄ ΑΛΓΕΒΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗ  ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΡΧΑΙΑ κατ.  ΦΥΣΙΚΗ κατ.   ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΟΙΝ ΕΠ. κατ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ κατ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ  
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΑ  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΙΛΑΤΗ  ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ  ΣΑΜΑΡΑ   ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ  ΛΟΓΟΘΕΤΗ  ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ  ΣΠΕΤΣΙΩΤΟΥ ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΔΑΣ ΝΤΟΥΡΗΣ  ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΠΙΛΑΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΣΑΜΑΡΑ ΣΠΕΤΣΙΩΤΟΥ ΓΕΡΓΙΑΔΗΣ  ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΛΟΓΟΘΕΤΗ  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΚΩΣΤΟΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΣΑΜΑΡΑ ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΑΜΑΡΑ   ΠΙΛΑΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΥΠΡΑΙΟΥ  ΖΑΝΑΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΑΛΗΣ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ  ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΖΑΝΑΚΗ      ΜΑΡΑ   ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΤΑΞΗ Γ΄           ΑΓΓΛΙΚΑ          ΙΣΤ. ΚΟΙΝ. ΕΠΙΣΤ.            
          ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΡΑΚΩΤΟΥ         ΚΑΡΔΑΣΗ            
                              2ος      ΚΥΚΛΟΣ      11.00  -  13.00
ΤΑΞΗ  Α΄                              

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΕΠΙΛΟΓΗΣ 

 
                              ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΤΣΙΜΠΛΗ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ  
ΤΑΞΗ  Β΄                               ΑΓΓΛΙΚΑ  
                              ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΡΑΚΩΤΟΥ  
ΤΑΞΗ  Γ΄ ΛΟΓΟΤΕΧ ΚΑΤ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ ΑΟΘ ΚΑΤ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΚΑΤ   ΑΕΠΠ ΚΑΤ ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ      ΜΑΘΗΜ ΚΑΤ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝ ΚΑΤ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Γ.Π. ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ          
ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΤΟΥΡΗΣ ΚΟΛΟΒΟΥ ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΩΣΤΟΛΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΑ ΣΠΕΤΣΙΩΤΟΥ  ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΚΡΟΝΤΗΡΗΣ ΣΠΕΤΣΙΩΤΟΥ  ΚΩΣΤΟΛΙΑ  ΛΟΓΟΘΕΤΗ  ΤΣΙΜΠΛΗ ΚΥΠΡΑΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΗΣ  ΚΡΟΝΤΗΡΗΣ ΣΠΕΤΣΙΩΤΟΥ  ΤΣΙΜΠΛΗ ΚΟΛΟΒΟΥ ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΣ ΒΑΓΓΑΛΗΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΖΑΝΑΚΗ ΠΙΛΑΤΗ ΚΩΣΤΟΛΙΑ ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΛΑΔΑΣ ΝΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΔΑΦΝΟΣ  ΜΠΑΜΙΑ          

 


                                                                  επιστροφή στην αρχική

                                 Τελ. Ενημ 09/05/2017